Новини культури України

Нарешті це сталося: Оля Цибульська вперше показала сина

Телеведуча і співачка поділилася рідкісними кадрами зі своїм сином Нестором.

Чотири роки тому Ольга Цибульська стала мамою, народивши своєму чоловікові сина Нестора. Втім, за весь цей час артистка жодного разу не показала шанувальникам обличчя дитини. І лише днями довгоочікувана подія здійснилося! У блозі Ольга розмістила відео з бекстейджа сімейної фотосесії, у кадри якого потрапив і маленький Нестор, інформує .

На бекстейджі зйомки неозброєним оком помітний особливий зв'язок між малюком і зірковою мамою. Нестор заливається заразливим сміхом, міцно обіймає Олю, дарує їй квіти і ніжно зізнається в любові, а між тим дуріє і кумедно пародіює знімальну групу.

"Це мій Нестор! З ним ми сміємося цілий день і балакаємо півночі. Він переконує, що я найкрутіша дівчина у світі і робить найцінніші подарунки. Може просто узяти за руку і повести гуляти. І разом ми найщасливіші. Зрештою, я не можу його більше приховувати і наважилася показати цілій країні, бо він сам зізнався, що готовий. Як думаєте на кого Нестор більше схожий на маму чи на тата?" – прокоментувала Ольга. Втім, відповісти на її запитання шанувальники не змогли, адже свого чоловіка вона все ще приховує від усієї країни.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version