Штамп у паспорті для нас с Потапом нічого не значив.

Потап щасливий, що нарешті може відкрито говорити про почуття до колеги. Закохані кілька років приховували роман і тільки нещодавно зважилися вступити в шлюб. Як виявилося, торжество, яке минулої весни висвітлювали всі ЗМІ, було не першим. Зірки оформили стосунки набагато раніше. Втім, за словами Каменських, вони цілком могли б обійтися й без походу в загс, інформує Ukr.Media.

«Штамп у паспорті для нас з Олексієм (справжнє ім’я репера Олексій Потапенко) особливо нічого не значив. Ми як любили, так і любимо один одного. Ми оберігали нашу любов і вирішили відкрити почуття, щоб порадувати шанувальників, які так цього чекали. До того ж весілля — це відмінний привід, щоб зібрати всіх близьких і друзів розділити з нами щастя. Ми щасливі й закохані!»

Нагадаємо, що артисти знайомі з 2006 року, саме в тому році був запущений проєкт «Потап і Настя». Досі в їх відносинах панує пристрасть. «Олексій — неймовірний романтик, — відзначила Настя. — Він може приїхати до мене на зйомку без попередження з букетом квітів. Ми завжди намагаємося знайти час хоча б на коротку зустріч серед дня. Іноді, якщо випадає вільне віконце, можемо зустрітися на годину і прогулятися по парку або пообідати. І обов’язково плануємо спільну відпустку, щоб відпочити від суєти та насолодитися самотою».

Зараз 32-річна Каменських активно займається сольною кар’єрою, підкоряючи не тільки чарти країн СНД, а й Латинської Америки. Артистка також не забуває і про домашні клопоти. «Для мене сім’я завжди на першому місці. Тому, попри напружений графік, ми намагаємося влаштовувати сімейні посиденьки. Запрошуємо на вихідні рідних і друзів, і я годую всіх смачною пастою або овочевою лазаньєю власного приготування», — поділилася зірка.

За словами співачки, захоплення кулінарією не заважає їй стежити за фігурою. 38-річний Потап і сам любить похвалитися користувачам Мережі апетитними формами дружини. «Ніколи не сумнівалася у власній привабливості, — заявила Настя. — Навіть коли з’явилися кілька зайвих кілограмів, відчувала себе спокусливою. Це відчуття залежить не від відображення в дзеркалі, а від гармонії з собою. Якщо ви сумніваєтеся, що красиві, шукайте причину всередині, але ніколи — зовні».