Настя Каменських розповіла чи змінюється її раціон на Новий Рік. У святкову ніч співачка може дозволити собі трохи більше.

Співачка Настя Каменських повідала про свій святковий стіл на Новий Рік. Весь рік артистка тримає себе в тонусі, правильно харчується, займається спортом, що дозволяє їй завжди знаходитися у формі і виглядати молодо. Однак на Новий рік співачка дозволяє собі трохи відійти від дієти. Про це вона розповіла в інтерв’ю для одного із українських телеканалів, інформує Ukr.Media.

У святковий період Настя дозволяє собі випити ігристого вина, з’їсти салат з майонезом, холодець та інші традиційні страви.

“Новий рік для мене, як і для всіх українців, неможливий без “Олів’є”. Я люблю і холодець з’їсти, і келих просеко випити. Я теж людина і мені хочеться підтримати компанію,” — поділилася виконавиця.

Однак головне не виходити сильно за рамки режиму, адже вся шкідлива їжа відіб’ється на обличчі. Каменських також розповіла, що на деякі посиденьки бере свою їжу, із-за чого друзі вважають її “занудою”.

“Звичайно, мені теж хочеться відсвяткувати, тому на Новий Рік даю собі таку можливість,” — повідала зірка.

До слова, Новий Рік Настя Каменських відзначає трохи раніше знаменної дати, а після традиційно їде у відпустку. У новорічну ніч співачка виступає на корпоративах.