Настя Приходько зважилась на пластику обличчя: "хочу бути ще красивішою". Зірка комплексує через свої очі та підборіддя.

Українська співачка Настя Приходько у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала пост, в якому відверто розповіла про свої комплекси. Приходько зізналася, що давненько не задоволена своїм зовнішнім виглядом, і насилу дивиться на відображення в дзеркалі. Співачка все частіше замислюється над тим, щоб скористатися допомогою пластичних хірургів, інформує Ukr.Media.

“Чи існують люди без комплексів? Мені здається, ні. Мій комплекс — вузькі очі і друге підборіддя. З підборіддям я веду боротьбу, скільки себе пам’ятаю. Мені не подобається розріз очей, адже коли я посміхаюся, їх взагалі не видно. Але, приміряючи кімоно, мені стає спокійніше. Я згадую, що мій дідусь японець”, — розповіла Анастасія.

Як зізналася співачка, ніякі дієти та інші способи не можуть допомогти їй скинути вагу.

“Це ж не жир, просто така генетика”, — каже Анастасія.

Також вона вирішила розповісти подробиці зміни обличчя, які хоче зробити.

“Я хочу прибрати друге підборіддя, мені в цьому допоможуть косметологи і уколи. Я зважилася все ж на “пластику” обличчя. Звичайно, під скальпель я не ляжу, але за допомогою ін’єкцій вирішу це питання! Хочеться прибрати комплекси і бути ще красивішою для себе”, — зауважила виконавиця.