Новини культури України

Не носіть це! 5 речей, які руйнують вашу енергетику

Вибір одягу — це відповідальний крок, який здатний підвести вас ближче до виконання мрії, допомогти у залученні благополуччя і здоров’я. Намагайтеся не вдягати те, що не підходить вам ні по духу, ні по стилю.

Гардероб — це не тільки частина іміджу. Він допомагає бути впевненіше, успішніше, уникати багатьох неприємностей, передає . Є кілька забобонів про одяг, які стануть в нагоді багатьом. Гардероб кожної людини складається з безлічі речей. Часом він розростається до таких розмірів, що стає неможливим не тільки відшукати потрібну річ, але і зрозуміти, що з цих речей варто залишити, а від чого позбутися. Щоб не накликати на себе негатив, виключіть зі свого гардероба речі з негативною енергетикою.

Речі з чужого плеча

Досить багато повір'їв пов'язано з елементами чужого гардеробу. Одним з головних є той факт, що одяг здатний буквально зчитувати емоції господаря і записувати їх. Тому від тих речей, доля яких невідома, краще позбутися. Так ви вбережете себе від руйнування власної енергетики і біополя. При носінні такого одягу найчастіше на людину звалюються дрібні неприємності, прикрі непорозуміння, а потім і велике невезіння і хвороби.

Гардероб і предмети одягу покійного

Рада всіх екстрасенсів — спалювати одяг покійного. Він не принесе радості і щастя людині, що вирішила доносити його. Навпаки, його очікують сварки в родині, втрата роботи, здоров'я і інші неприємності.

Що стосується фамільних коштовностей, то їх необхідно «очистити» з допомогою святої або джерельної води, читати над ними молитви. Попросіть їх не заподіювати вам зла, адже ви не мислили нічого поганого проти попереднього господаря.

У житті кожної людини бувають злети і падіння. Якщо ви помітили дивну закономірність: вас переслідують неприємності в певному одязі, — позбавтеся від неї. Екстрасенси стверджують, що предмети гардероба з легкістю записують ваші емоції, а потім змушують знову повертатися до моментів як радості, так і скорботи.

Прощаючись з минулим, спалюйте всі мости, не обертаючись і не шкодуючи. Цей безцінний досвід варто пережити один раз і запам'ятати урок, піднесений Долею. Не хочете ж ви постійно згадувати про свої провали при погляді на плаття, кофточку або шарфик?

Взуття не за розміром і не по нозі

Китайці стверджують, що здоров'я починається з ніг, а точніше, зі стоп. Тому зберегти молодість і довголіття ви зможете тільки зручне взуття, придбаної вами. Розмір, глибина, колір, колодка — тут все грає значення. Перш ніж гнатися за вподобаної моделлю і купувати, не примірявши, подумайте, як ви будете виглядати безглуздо в незручному взутті, з незадоволеним або спотвореним болем особою.

Колірна гамма

Якщо ваш гардероб включає в себе левову частку одягу ахроматичних кольорів (чорний, сірий, білий), вам варто розбавити його іншими кольорами. Кожний колір покликаний виконувати свої функції і допомагати людині на певних етапах життя.

Не бійтеся змінюватися, вибиратися з повсякденності і дарувати світові свою красу і яскраві фарби. Потопаючи в сірості, ви знеособлюєте свою персону і як би перете себе, перетворюєтеся в невидимку.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version