Нове фото дворічного сина принца Гаррі і Меган обурило шанувальників. Днями синові Арчі принца Гаррі і Меган виповнилося два роки.

На честь цієї події батьки, які очікують появи на світ другої дитини, виклали в мережі новий кадр свого сина, інформує Ukr.Media.

Оскільки у знаменитостей немає своїх особистих акаунтів в соцмережах, то фотознімок Арчі розмістили в Instagram-блозі благодійної організації Archewell, що має назву на честь хлопчика. На кадрі, зробленому у дворі будинку герцогів, хлопчик стоїть спиною до об’єктива фотокамери, а в руках у нього безліч повітряних куль. Під знімком батьки Арчі запропонували підписникам зробити благодійний внесок на честь дня народження сина. Меган і Гаррі помітили, що в країнах, де ситуація з ковідом все така ж складна, необхідно продовжувати проводити вакцинацію.

“Ми повністю ніколи не вилікуємося, поки всі і всюди не отримають повний доступ до вакцини”, — пишуть подружжя під кадром.

Однак шанувальники сімейства стали обурюватися щодо фото Арчі, бо на фото не видно обличчя хлопчика.

“Обличчя хлопчика — це топ секрет”, “Кейт і Вільям завжди демонструють нащадків, чому вони не приховують?”, “У стилі Маркл — тримає всіх в інтризі”, “Їм що соромно за Арчі?”, — пишуть користувачі.