Група звернулася до прихильників з серйозною заявою.

KAZKA — один із найулюбленіших українських гуртів. Але нещодавно з групою стався інцидент, який змусив звернутися до шанувальників їхнього таланту, інформує .

Нагадаємо, що нещодавно група KAZKA презентувала трек "Пісня Сміливих Дівчат". Але разом з ажіотажем і позитивними відгуками композиція отримала свою порцію негативу.

Як виявилося, пісня була заблокована. Група вирішила звернутися до шанувальників із поясненням ситуації. Публікуємо текст без змін.

"Ви знаєте, що спільного між гуртом KAZKA, LADY GAGA та KATY PERRY? Всі ми знайомі з блокуванням власного оригінального контенту на YouTube.

У відповідь на ваші численні питання, ми вирішили розставити всі крапки над "і" в історії з блокуванням нашого відео.

Кілька тижнів тому наша "Пісня Сміливих Дівчат", що набрала на той час понад три мільйони переглядів, була заблокована. Формальним приводом для блокування став необґрунтований страйк у зв'язку з "неоригінальністю контенту". Нам знадобилося два тижні, аби розібратися з нічим не мотивованою черговою атакою на нас. Але найнеприємніше те, що маючи всі підстави, ми поки навіть не можемо звернутися до суду, адже не знаємо особу відповідача.

Сьогодні "Пісня Сміливих Дівчат" знову доступна на YouTube і вона набирає все більше і більше переглядів. Кілька днів тому був презентований ремікс на неї, а найближчим часом з'явиться і відеокліп. Спасибі всім, хто підтримує нас. Ви — KAZKOVI! А ми й надалі продовжуватимемо робити якісний і оригінальний контент, прославляти нашу країну та її людей на весь світ, адже в цьому наша сила.

Дякуємо за віру і любов! Твоя KAZKA!"

Ми продовжуємо стежити за оновленнями і пропонуємо вам оцінити гучний трек "Пісня Сміливих Дівчат".

  7 січня – Різдво Христове: історія, традиції та прикмети свята