Актуальні новини

“Океан Ельзи” безкоштовно виступить на площі перед Львівським університетом

Про концерт перед альма-матер, що відбудеться 18 вересня на площі перед головним корпусом Франкового вишу, який 2021-го святкує 360-річчя, повідомив на своїй ФБ-сторінці лідер «ОЕ» Святослав Вакарчук. «Це дуже поважна дата. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом, – музику. Поговорив з хлопцями з групи – всі «за»!», – зазначено у дописі.
Також Святослав згадує, що його перший день в Університеті Франка розпочався не зі святкової лінійки, а зі збирання хмелю на одному з полів Львівської області: «Пісні під гітару, футбол, «розборки» з місцевими… Це все теж було. Але головне – було відчуття братства, спільної справи. Пройшло п’ять років наполегливого і успішного навчання. Ми закінчили університет. Далі була аспірантура, доросле життя. Хтось став науковцем, хтось виїхав за кордон..,але відчуття братства залишилось до сьогоднішнього дня».
Обіцяє Святослав Вакарчук під час концерту світлове шоу світового рівня, яке має влаштувати друг і партнер «Океану Ельзи» Арвідас Буінаускас з ABLight: «Таким красивим і сяючим Львівський університет ми з вами, мабуть, ще не бачили ніколи». І додає, що для того, аби реалізувати цю ідею, потрібні були серйозні матеріальні й організаційні ресурси.
Для вирішення питання у червні в затишній львівській кав’ярні «ОЕ» зібрався разом з успішними бізнесменами (здебільшого – випускниками ЛНУ: айтішниками, рестораторами, власниками агробізнесу та промислових компаній). Святослав озвучив ідею, запропонував долучитись, підтримати, і всі, без винятку, погодились! «От це і є справжнє братство – разом дякувати рідному університету, разом вітати його, разом допомагати в майбутньому!», – наголошує Вакарчук.  І додає, що присвячує подію також батькові – Іванові Вакарчуку: «Без нього не було б ні мене, ні «ОЕ», ні ТАКОГО Львівського національного університету».
Початок концерту о 20.00
Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

  Розтовстілий Брендан Фрейзер змінився до невпізнання

Залишити відповідь