Новини культури України

«Океан Ельзи» та «Один в каное» записали спільну пісню про Львів

Групи «Океан Ельзи» та «Один в каное» випустили нову пісню під назвою «Місто весни». Вона стала першою композицією для Святослава Вакарчука, яку він написав про Львів.

«27 років існує група «Океан Ельзи» і за цей час я не написав жодної пісні про Львів, хоча дуже хотів… А зараз у моєму житті той час, коли через різні обставини я по іншому усвідомив значення рідного Львова для мене. Коли ставлення до міста через роки викристалізувалось у тиху, але вічну любов», – прокоментував створення композиції автор музики та тексту Святослав Вакарчук.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1525780 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525780{
margin: 0!important;
}
}

«Коли почав думати про колаборацію, з ким було б органічно записати таку пісню, з абсолютно львівським артистом, хто в мене теж асоціюється зі Львовом та ще й пісня від початку була акустичною, то уявити когось іншого, ніж «Один в каное», було неможливо. Я їх поважаю і ціную, мені дуже подобається їхня творчість. І дякую Ірі та Устиму, що відгукнулись!», – додав він.

Відео на пісню «Місто весни» було знято у Львові режисером Віктором Придуваловим. Саме він колись зняв кліп «Океану Ельзи»«Холодно». Оператор – Ярослав Пілунський. Подивитись відео можна на Youtube-каналі «Океану Ельзи».

Над піснею працювали:

Exit mobile version