Телеведуча розповіла, що її попросили піти із-за політичних поглядів чоловіка.

Телеведуча Оксана Марченко зізналася, чому перестала вести популярні телепроекти “Х-Фактор” та “Україна має талант”, які виходять на каналі СТБ. Про це співачка розповіла в інтерв’ю, інформує Ukr.Media.

За словами телезірки, на початку 2017-го її попросили залишити обидва проєкти, а також пізніше покинути “Танці з зірками” із-за політичних поглядів чоловіка Марченко — депутата Віктора Медведчука.

А хто вам сказав, що я пішла? “Х-Фактор”, “Україна має талант” — проєкти, яким я віддала найкращий час свого життя! 13 сезонів! Тоді у цих шоу були найкрутіші рейтинги, які більше нікому й не снилися. Невже ви думаєте, що я за своїм бажанням пішла б? — сказала Марченко.

Одного разу до мене додому приїхав Володимир Бородянський, який тоді був керівником холдингу StarLightMedia, і запропонував мені звільнитися за власним бажанням. Він наводив багато аргументів, але в цілому все зводилося до того, що я стала неугодною. Вони хотіли позбутися від мене за всяку ціну. Зрозуміло, це все з-за Віктора. Як і у випадку з проєктом “Танці з зірками”, це була дискримінація мене, як дружини, з-за політичної позиції та поглядів чоловіка.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

До речі, на завершення розмови про чоловіка Марченко підкреслила, що вважає його патріотом України.

Про це інтерв’ю телеведуча написала у своєму Instagram, зазначивши, що раніше не мала сміливості розповісти всю правду. До посту Марченко додала фото, на якому позує на тлі морської хвилі, в темній кофті і окулярах від сонця з темними стеклами.

Друзі, ви хотіли дізнатися правду, чому мене немає в ваших улюблених шоу?

Усі відповіді — у моєму новому інтерв’ю.

Тільки завдяки вам, мої дорогі підписники, я знайшла сміливість про це розповісти вперше, — написала Марченко.