Команда Потапенко!

Український репер і продюсер Олексій Потапенко досить часто проводить час зі своїм сином Андрієм від першого шлюбу. Разом вони відпочивають на морі, грають в баскетбол, і в цілому добре проводять час. Нещодавно на сторінці Потапа в Instagram з’явилося сімейне відео, на якому знаменитість разом з сином показали командний дух. Схоже, відео було знято перед черговою грою в баскетбол, інформує Ukr.Media.

Потап опублікував сімейне відео, на якому показав свого сина Андрія. Обидва були одягнені в баскетбольну форму. “Дай п’ять з моїм сином”, — підписав публікацію Олексій Потапенко. Шанувальники моментально засипали зіркового татка і його сина компліментами, і відзначили, що Андрій росте точною копією Олексія.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Команда Потапенко, ви однозначно красунчики”, “синулька виріс пора доньку”, “Оце синхронність”, “Гарненький син Потапа”, “Крутяшно! Треба зі своїми щось подібне зробити”, “Залипательно”, — написали фоловери Олексія.

До слова, на своїй сторінці син Потапа розповів, що під час карантину його записали на додаткові курси з англійської. «Не скажу що я був радий спочатку, але знаю як важлива мова, на ній говорить майже вся земна куля і вона 3-я за популярністю після китайської та іспанської. На початку потрібно себе змусити вчитися, але ти звикаєш і починає подобатися — з’являється бажання довести собі на що я здатний”, — розповів Андрій.