Вона рада, що її згадують, як колишню учасницю цієї групи.

Колишня учасниця «золотого» складу групи «ВІА Гра», а тепер телеведуча телеканалу «Україна» дала інтерв’ю в прямому ефірі в соціальній мережі Instagram і розповіла про те, чи підтримує вона спілкування з іншими учасницями групи, і чи слухає пісні цього музичного колективу. Телеведуча та співачка зізналася, що колись її дуже дратували питання про «ВІА гру», в якій Вінницька співала двадцять років тому, інформує Ukr.Media.

Зараз дівчину такі питання не дратують, мало того — вона рада, що її згадують, як учасницю «ВІА Гри».

«Минуло чимало часу. Спочатку мене дуже дратувало, що всім це так цікаво. Тепер же навпаки, мені це навіть подобається, тому що виходить, що я залишила слід. Адже пройшло вже двадцять років з прем’єри «Спроба №5»

З «колегами по цеху» Альона не спілкується, тільки зі співачкою Надією Мейхер, з якою починала кар’єру у групі. Також Олена розповіла, що улюбленим для неї завжди був найперший альбом «ВІА Гри». Він, до речі, не всім подобається. Також Вінницькій подобається пісня «Спроба №5». «Здається, у цієї некомерційної музики було стільки душі і бажання зробити щось прекрасне. І по сьогоднішній день, я його нещодавно прослуховувала, правда: це неймовірно», — ділиться враженнями Олена.