Знаменитість заявила, що не хоче нікому догоджати.

38-на телеведуча дала відповідь хейтерам, які критикують її зовнішній вигляд. Оля зізналася, що є прихильницею природних даних і з цієї причини до уколів ботоксу вона не планує вдаватися навіть в старості, інформує Ukr.Media.

У себе в профілі Фреймут розмістила пост, в якому відповіла на образи недоброзичливців, які часто “нападають” на неї в соцмережах. Ольга відверто зізналася, що її зовнішність досить часто критикують. Що їй часто рекомендують погладшати, відіспатися і помолодшати. Цей негатив вона дуже довго через себе пропускала, але зараз до неї прийшло розуміння, що вона хоче зберегти свою “справжність”. Також Фреймут заявила, що і надалі вона не збирається робити уколи краси і ботокса.

“Ви радите мені поправитися, помолодшати, виспатися, маму поняньчити діток. Я вас чую — і задумуюся. А навіщо?

Я так люблю бути собою: хай втомленою від недоспаних ночей; з павутинкою під очима (дівчата, хлопці, мені 38)…

Так, старість легко можна відкликати ботоксом; але мені не хочеться догоджати нікому, навіть вам, яких так сильно люблю.

Пропоную триматися справжності. Бо на штучність останнім часом інфляція…”, — написала Ольга.

Підписники ведучої були дуже здивовані тим фактом, що Олю так часто критикують з приводу зовнішності. Шанувальники переконані, що єдиною причиною того є заздрість, а не реальні причини. Також вони написали в коментарях, що Ользі ще рано говорити про старість.