Оля Полякова розкрила подробиці стосунків із Міцкевичем та заявила, що він її шантажував. Оля Полякова провела прямий ефір в Інстаграм зі старшою дочкою Марією, де поділилася подробицями стосунків із Владиславом Міцкевичем.

Раніше блогер завив, що у нього були стосунки з Поляковою та виклав їхні особисті фото у соцмережах. Пізніше Міцкевич вибачився за поширення наклепу. Сама виконавиця пояснила, що мала справу з Міцкевичем як із колегою і він бував у неї в гостях. Оля заявила, що не планує подавати до суду на Міцкевича і зазначила, що його було звільнено через вживання алкоголю та наркотичних препаратів, інформує Ukr.Media.

“Автор цих вечірніх історій вже дав відповіді на все. Це просто спроба помсти. Співпраця не вдалася, дружби не вийшло. Шкода, що одразу не побачила, хто він насправді. Ми просто працювали разом. Фотографії були зроблені в мене вдома. Він спілкувався з моєю сім’єю. Сьогодні молодь прагне моментальних результатів і готова пожертвувати і робітниками, і дружніми стосунками. На жаль. Він шантажував, вимагав грошей. Звільнення Міцкевича пов’язане з його залежністю від алкоголю та наркотиків. У мене багато фото з друзями, і це правда. Що ми можемо зробити з такими наклепниками? Піти до суду? Але від нього нема чого взяти. Ні слова правди”, — прокоментувала артистка.