Новини культури України

Оля Полякова звинуватила Лободу в плагіаті

Полякова порівняла свої фото і фото Лободи.

Іноді здається, що ідеї в сучасних артистів закінчилися, тому вони вирішили переробляти чужу призабуту творчість. На цей раз в плагіаті викрили Лободу, інформує .

Українська співачка Оля Полякова на своїй офіційній сторінці в Instagram опублікувала кілька кадрів, на яких порівняла себе в кліпі “Королева ночі” і Світлану Лободу в кліпі “Instadrama”.

“Та ж манера, та ж зачіска, схоже вбрання і навіть однакові пози. “Королева ночі”? Збіг?”, – написала Оля.

Крім того, у своїй Stories Полякова розмістила один з цих колажів, підписавши їх словами з пісні: “Все побачила вчора. І ніби померла для мене любов моя”.

Підписники відразу ж відзначили, що теж помітили схожість і Лобода просто повторила образ Полякової:

“Коли дивилася кліп Лободи,відразу про це подумала”, “Хоче бути популярнішою, і краде чужі ідеї”, “Так низько забрати крутий образ”, “Пахне плагіатом”, “У Лободи немає фантазії, косить під Полякову”, – пишуть в коментарях.

Інші впевнені, що ніякого плагіату в цьому немає, адже образ “з 90-х” дуже популярний у наш час. Ну, а якщо плагіат все ж є – то тільки на Аллу Пугачову.

“Полякова краще, як не крути. А цей образ просто дуже популярний”, “На Пугачову схожа”, “Здерли – у Алли – неповторної”, “Я відразу сказала що це образ Пугачової”, – коментують користувачі.

Exit mobile version