Актуальні новини

Організатори «Форуму видавців у Львові» остаточно відмовилися від книжкового ярмарку цього року

27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться цього року без книжкового ярмарку. Для учасників організують лише літературний фестиваль, який проведуть в режимі онлайн. Про це 19 серпня повідомили на сайті Форуму видавців.

Спочатку організатори планували провести книжковий ярмарок також у режимі онлайн: книжки усіх видавництв розмістити на одному майданчику для онлайн покупок.

«Для організаторів було надзвичайно важливим зберегти книжковий ярмарок, підтримавши українські видавництва, й водночас зробити його зручним, якісним та безпечним для читачів. Цьогорічна модель книжкового ярмарку – компроміс, що міг би допомогти як великим, так і малим видавцям у час кризи. На жаль, не всі гравці ринку виявились готовими до нового формату. Відмова великих видавців від участі в ярмарку відповідно до запропонованих умов участі робить його неефективним і недоцільним для більшості учасників та відвідувачів», — повідомили на сайті «Форуму видавців».

Тому сам книжковий ярмарок у 2020 році скасували, проте 16-20 вересня в онлайн-форматі відбудеться літературний фестиваль.

«Ми організовуємо дві події: книжковий ярмарок і літературний фестиваль BookForum. На початку липня ми анонсували, що BookForum відбудеться в онлайн-форматі і продовжували працювати над форматом проведення книжкового ярмарку. Але не всім видавництвам підійшли умови розміщення книжок на єдиній платформі, і вони відмовились. Тому ми його скасували. Літературний фестиваль відбудеться. Всі відвідувачі зможуть взяти участь у подіях безпечно», — зазначила ZAXID.NET прес-секретарка Форуму видавців Марія Кравченко.

Додамо, що гостями цьогорічного BookForum будуть американська музикантка та поетка Патті Сміт та авторка світового бестселера про Голокост «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс.

  Аліна Гросу відсвяткувала весілля в Італії: серед гостей Білик, Коляденко, Козловський та інші

Залишити відповідь