Актуальні новини

Організатори «Форуму видавців у Львові» остаточно відмовилися від книжкового ярмарку цього року

27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться цього року без книжкового ярмарку. Для учасників організують лише літературний фестиваль, який проведуть в режимі онлайн. Про це 19 серпня повідомили на сайті Форуму видавців.

Спочатку організатори планували провести книжковий ярмарок також у режимі онлайн: книжки усіх видавництв розмістити на одному майданчику для онлайн покупок.

«Для організаторів було надзвичайно важливим зберегти книжковий ярмарок, підтримавши українські видавництва, й водночас зробити його зручним, якісним та безпечним для читачів. Цьогорічна модель книжкового ярмарку – компроміс, що міг би допомогти як великим, так і малим видавцям у час кризи. На жаль, не всі гравці ринку виявились готовими до нового формату. Відмова великих видавців від участі в ярмарку відповідно до запропонованих умов участі робить його неефективним і недоцільним для більшості учасників та відвідувачів», — повідомили на сайті «Форуму видавців».

Тому сам книжковий ярмарок у 2020 році скасували, проте 16-20 вересня в онлайн-форматі відбудеться літературний фестиваль.

«Ми організовуємо дві події: книжковий ярмарок і літературний фестиваль BookForum. На початку липня ми анонсували, що BookForum відбудеться в онлайн-форматі і продовжували працювати над форматом проведення книжкового ярмарку. Але не всім видавництвам підійшли умови розміщення книжок на єдиній платформі, і вони відмовились. Тому ми його скасували. Літературний фестиваль відбудеться. Всі відвідувачі зможуть взяти участь у подіях безпечно», — зазначила ZAXID.NET прес-секретарка Форуму видавців Марія Кравченко.

Додамо, що гостями цьогорічного BookForum будуть американська музикантка та поетка Патті Сміт та авторка світового бестселера про Голокост «Татуювальник Аушвіцу» Гізер Морріс.

  Найцінніше: неймовірні аерофото об'єктів спадщини ЮНЕСКО у світі та Україні

Залишити відповідь