Так співачку ще ніхто не вітав.

Нещодавно Кеті Перрі виповнилося 36 років, інформує Ukr.Media.

Її наречений, 43-річний Орландо Блум, вирішив привітати кохану незвичайним чином.

Актор поділився з шанувальниками в Instagram відеозверненням відомого казахстанського репортера Бората Сагдієва — це вигаданий персонаж із серії псевдодокументальних фільмів “Борат” авторства Саші Барона Коена.

Саша Барон Коен одягнувся в культовий сірий костюм і приклеїв величезні вуса свого знаменитого скандального персонажа, щоб записати веселе послання до Дня народження “Кеті Пепсі”.

Він вирішив використати можливість пожартувати над оголеними фотографіями Блума, які потрапили в мережу в 2016 році. На них актор без одягу розсікає на серфі біля нудистського пляжу.

“Я планував зайнятися вітрильним спортом у Флориді, тому я пошукав в Інтернеті “Водні види спорту Орландо”. Але замість цього Містер Google видав мені фотографію вашого чоловіка. У нього дуже хороша фотографія! Напевно, приємно бачити Орландо Блума! У тебе буде дуже хороший День народження. Багато крему на торті. Чому б ні?”, — сказав у відеозверненні Саша Барон Коен.

“Твоя мрія збулася, з днем народження, любов моя”,- підписав Блум відео.

У відповідь Перрі розмістила у своєму мікроблозі цей же ролик, який вона підписала:

“Боже мій!”.

Орландо також поділився кількома фотографіями коханої, яка в серпні вперше стала мамою і народила дочку Дейзі. Знімки були зроблені під час спільної подорожі пари до Єгипту. На одній з фотографій зірки позують на тлі пірамід в Гізі.