Павло Зібров з нагоди дня народження доньки показав архівні фото з нею. Діана Зіброва відсвяткувала 25-річчя.

Народний артист України Павло Зібров поділився з підписниками радісною подією. 21 лютого його донька відзначила ювілей. Діані виповнилося 25 років. З нагоди дня народження спадкоємиці, зірковий батько вперше в Instagram вирішив показати раритетні кадри з сімейного альбому, інформує Ukr.Media.

На деяких архівних знімках новонароджена Діана відображена на руках у тата. На інших же кадрах іменинниця в уже шкільному віці позувала в святковому вбранні біля Павла і своєї мами Марини. Не обійшлася добірка і без сучасних фото. Слід зауважити, що Зібров кардинально змінив імідж в порівнянні з кінцем 90-х і початком 2000-х років.

“Я був присутній, коли наше маленьке диво вперше побачило цей світ. І вже тоді вона була дуже схожа на мене. Роки пройшли дуже швидко: перші кроки, перші слова, школа, інститут. І вже доросла, красива, вихована, чуйна, ввічлива дівчина, моя гордість, мій помічник в роботі і мій порадник. З нею я — молодий, завзятий, веселий. Діанка веде мене за собою в молодіжну культуру, змушує завжди бути у формі, стежить за моєю творчістю. Вона зі мною на всіх знімальних майданчиках, інтерв’ю, концертах. Наша мама спокійна, передавши мене в надійні руки розумній доньці. Я дуже вдячний своїй Маринці за цей найдорожчий подарунок у житті”, — зворушливо написав Павло.

Нагадаємо, що раніше Діана Зіброва вперше розповіла про роман з бізнесменом Андрієм Іщенком. У програмі “Зірковий шлях” дівчина зізналася, що через коронавірус вона і її коханий вже два роки змушені переносити весілля.