Новини культури України

Перший день весни святкують 1 березня

1-го березня відзначається надзвичайно світла та радісна подія — свято приходу весни.

Після того, як мороз і завірюха вщухла, а зима повільно підходить до кінця, так хочеться тепла, сонця і ніжності! Тому всі люди з нетерпінням чекають початку весни, коли природа прокидається від тривалого зимового сну, рослини знімають з себе снігову шубу, а птахи, які зимували, починають заводити свої нові «пісні» в супроводі першої капели, інформує .

В Перший день весни люди вітають один одного, піднімаючи настрій собі і всім оточуючим. З приходом найромантичнішої пори року здається, що природа починає грати новими фарбами. Нерідко виникає бажання співати, радіти життю, пускати сонячних зайчиків, стрибати через калюжі, тримаючись за руки, довго гуляти по довгих сонячних вулицях і з нетерпінням чекати, коли з'являться перші весняні квіти.

Також існує ще один привід для святкування першого дня весни. Як свідчить легенда, давним-давно один хоробрий юнак врятував дівчину по імені Сонце від вірної смерті в лапах Злого Змія. Таким чином сміливець ціною свого життя знову освітив землю, не давши лиходієві залишити людство у вічній темряві. Сьогодні існує повір'я, ніби на тих місцях, де в бою проливалася кров юнака, сьогодні ростуть прекрасні білі квіти.

Exit mobile version