Пішов з життя відомий іспанський комік відомий як "реготун". У 65-річному віці він пішов з життя.

Після тривалого серйозного захворювання помер відомий іспанський комік, який у світі відомий як “Ель Рісітас”, що перекладається “реготун”, інформує Ukr.Media.

Хуан Хойя Борха неспроста отримав прізвисько “Ель Рісітас”, яке згодом стало його негласним псевдонімом. Він — комік з іспанської Севільї, який також пробував свої сили в кіно, але знявся в єдиній картині — “Торренте 3: захисник”.

В Іспанії Хуана добре знали, в період з 2000 по 2012 роки він часто з’являвся на телебаченні і веселив публіку. А світова слава прийшла до “Ель Рісітоса” після участі в місцевому шоу “Ratones Coloraos”. Чоловік дає інтерв’ю, в якому розповідає про свою роботу.

У місті Чіпіон Хуан трудився помічником кухаря і отримав завдання вимити сковорідки. За порадою колеги хлопець залишив посуд на березі моря, а вранці виявив, що відлив забрав 19 предметів з 20. Цю ситуацію Хойя Борха описав з таким заразливим сміхом, що глядачі реготали разом з ним, причому не над курйозним випадком, а саме над манерою сміятися.

У мережі ролик з оригінальним записом інтерв’ю з’явився в 2007-му році і за кілька років набрав близько мільйона переглядів. Але справжня слава до “Реготуна” прийшла в 2015, коли на ролик почали накладати субтитри, що описують найрізноманітніші події, що відбувалися у світі. “Ел Рісітос” став беззмінним героєм багатьох мемів, торкнувся серця мільйонів своїм кумедним сміхом.

Але 28-го квітня “Ель Рісітоса” не стало. Він помер у госпіталі Богородиці “Ель Росіо”, куди нещодавно був переведений з лікарні рідної Севільї. Довгий час Хуан страждав серцево-судинним захворюванням, через ускладнення якого чоловікові восени 2020 навіть ампутували ногу. Відновлення після операції ускладнилося інфекцією і цукровим діабетом.

Дізнавшись про біду коміка, користувачі соціальних мереж стали збирати для нього гроші. У березні 2021 “Ель Рісітас” зняв відео зі словами подяки. Хуан не зміг впоратися з хворобою і її наслідками: в 65-річному віці він пішов з життя, але запам’ятався як світла людина з прекрасним почуттям гумору.