Співачка поділилася з фанами чудовою новиною — вона вагітна, але шанувальників бентежить кримінальне минуле батька дитини.

Популярна американська виконавиця і королева епатажу, реперка Нікі Мінаж на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram повідомила шанувальникам про свою вагітність, інформує Ukr.Media.

Нікі опублікувала кілька знімків, на яких позує в епатажній білизні з досить великим животиком. Фотографії з майбутнім малюком Мінаж мило підписала:

  • «Любов. Шлюб. Дитяча колясочка. Переповнена хвилюванням і вдячністю. Спасибі всім за добрі побажання».

Майбутня матуся переповнена емоціями. Вона буквально засипала свою стрічку «вагітними» фотографіями, мило позуючи в різнокольорових яскравих образах.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Багатомільйонна аудиторія Ніки бурхливо відреагували на новину, і закидали виконавицю привітаннями. Схоже, ніхто не очікував від знаменитості саме такої новини. Багато хто дивуються, як Мінаж вдавалася приховувати вагітність на такому великому терміні.

Варто зазначити, що знаменитість чекає первістка від свого 42-річного чоловіка Кеннета Петті, за якого вийшла заміж у 2019 році. Відомом, що чоловік був раніше засуджений за ненавмисне вбивство.

А сама Ніки в одній зі своїх пісень зізналася шанувальникам: що коли ще була підлітком зробила аборт. Співачка дуже шкодує про той вчинок, який досить важко переживала.