Вже цієї осені на телеканалі “1 + 1” стартує новий сезон шоу “Танців з зірками”.

Напередодні в соціальних мережах почався #танціззіркамиchallenge — щорічний зірковий челендж, за допомогою якого учасники нового сезону передають танцювальний виклик одне одному із запрошенням взяти участь у шоу, інформує Ukr.Media.

Українська популярна реп-виконавиця Alyona Alyona, зізналася, що приймає виклик #танціззіркамиchallengе від шоумена Дмитра Танковича, який теж став учасником проекту.

  • “Це новий досвід для мене. Хочеться себе випробувати і довести, що пампушки можуть все. Я сподіваюся, що буду виглядати органічно в усіх стилях, тому що в мене є внутрішній стрижень, мені є що розповісти глядачам “, — коментує Олена.

Виконавиця також розповіла, що великого танцювального досвіду у неї немає:

  • “У школі в 5-му класі я ходила в танцювальний гурток і вчила, як танцювати вальс. Це все, що я вмію з танців. У цьому сезоні я спробую, в силу можливостей свого організму, показати всьому світу, що все можливо “.

Також, виконавиця зізналася, що на наступний день, після святкування власного 29-річчя вона вирішила почати стежити за фігурою і поставила мету — скинути 29 кілограмів. Трохи менше ніж за півтора місяця Олені вдалося позбутися 10 зайвих кілограмів.

  • “На цьому тижні я стабільно тримаю вагу, адже завдання не тільки скидати, а й закріплювати результат. Кілограми “гуляють”, а зараз я зітхнула з полегшенням, що за останні дні не набрала зайвого, і можна рухатися далі. Для початку для мене було найскладніше відмовитися від солодкого, а це стосується і черешні, і полуниці “, — зізналася виконавиця, і приголомшила всіх, повідомивши, що перебувала на межі цукрового діабету.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

А вже пізніше Alyona Alyona розмістила на своїй офіційній сторінці у соціальних мережах смішне відео, в якому повідомила всім шанувальників, що прийняла челендж.

Реп-виконавиця кинула виклик Позитиву:

  • Прийняла #танціззіркамиchallenge від @tankovichd передаю @positiff.