Новини культури України

PR-менеджер MELOVIN’а заявила, що пункти в їхньому договорі з НОТУ відрізнялися від контракту MARUV

Світлана Панкова поділилася подробицями торішнього контракту, коли MELOVIN брав участь у Євробаченні.

Минулої суботи, 23 лютого, відбувся Національний відбір на "Євробачення-2019". Переможницею конкурсу стала епатажна співачка MARUV. Її пісня і номер стали, мабуть, найбільш обговорюваними в медіа-просторі, інформує .

Під час глядацького голосування і оцінок журі, MARUV стала лідером Нацвідбору, посівши перше місце. Але, як виявилося, на цьому крапка не була поставлена.

Спочатку з'явилася заява віце-прем'єр-міністра України В'ячеслава Кириленка про те, що участь співачки в музичному конкурсі під великим питанням. Потім протягом 7 годин у MARUV йшли переговори з громадським мовником ("НОТУ"). Сторони не прийшли до спільного знаменника, і співачка була змушена відмовитися від участі в "Євробаченні-2019".

MARUV зазначила, що відмова від концертів в Росії не була для її команди принциповим. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, у разі підписання, стають для неї "кабальними":

В минулому році Україну на "Євробаченні" представляв MELOVIN з піснею Under The Ladder. Співак опинився на 17-му місці.

PR-менеджер MELOVIN'а Світлана Панкова опублікувала офіційну заяву щодо того, що пункти в договорах музикантів дійсно відрізнялися:

Exit mobile version