Пісня Фредді Мерк'юрі «Час нікого не чекає».

Дивна подія сталася в світі музики. В ефірі вперше прозвучала пісня Фредді Мерк'юрі «Time Waits For No One» («Час нікого не чекає»). Подія це дивна тим, що композиція вважалася загубленою і збирати її довелося буквально по частинах, інформує .

Пісню «Time Waits For No One» лідер групи Queen виконав для мюзиклу «Time» 1986 року. Фредді спершу пропонували самому зіграти головну роль, але постановка йшла вдень, а співак не мав звички прокидатися раніше трьох годин дня, тому відмовився. Однак записати пісню для головної теми погодився.

В оригіналі пісня включала не тільки голос соліста групи Queen, але і з десяток бек-вокалів. Однак вона була втрачена. Виявлений днями запис було зроблено під час репетиції. На ній тільки голос Мерк'юрі та фортепіанний акомпанемент, написаний композитором Дейвом Кларком, який і знайшов запис репетиції після десяти років пошуків.

«Коли ми тільки почали її записувати, я приїхав на Еббі-Роуд (студію звукозапису), і ми пройшлися по ній разом з Фредді під піаніно. У мене тоді мурашки по шкірі побігли. Це було щось», — розповів Кларк на радіо, де вперше прозвучала загублена пісня.

Щоб відновити запис, Кларк взяв з неї голос Мерк'юрі та запросив клавішника Майка Морана, який грав на оригінальному запису, щоб знову перезаписати фортепіанну партію і зробити акцент на голосі Фредді без всяких надлишок і бек-вокалу. Кларк говорить, що, коли запис був готовий, він знову вкрився гусячою шкірою, як в перший раз. І його можна зрозуміти.