Це пов’язано з тим, що Гаррі претендує на американське громадянство.

Гаррі доведеться відмовитися від своїх королівських титулів, якщо він отримає американське громадянство, на яке, судячи з активних розмов у пресі і його власних публічних коментарів, претендує. Це означає, що він більше не буде не лише герцогом Сассекським, але і, швидше за все, принцом. При цьому з Меган, яка стала «герцогинею», вже маючи на руках американський паспорт, ситуація не настільки однозначна. До такого висновку прийшла Марлен Кеніг — всесвітньо визнаний експерт з британської та європейської королівської сім’ї, інформує Ukr.Media.

Як чоловік громадянки США, Гаррі має повне право на громадянство. При цьому Арчі має подвійне громадянство — Великобританії і США.

Тиск на монархію з метою позбавити пару титулів останнім часом посилюється у світлі коментарів норовливого подружжя напередодні президентських виборів в США, а також їх комерційних домовленостей з Netflix.

З переговорів про відставку з поста старших членів британської королівської сім’ї мається на увазі, що королева Єлизавета дала їм дозвіл продовжувати використовувати свої титули, але не при веденні бізнесу.