Герцог і герцогиня працювали постачальниками їжі під час карантину.

Ось вже більше двох тижнів минуло з того моменту, як Меган Маркл і принц Гаррі склали з себе королівські обов’язки. З Канади подружжя разом зі своїм однорічним сином Арчі перебралися до Лос-Анджелесу. Як розповіли інсайдери, пара купила в місті мрій будинок у голлівудського актора Мела Гібсона, який коштував 12 мільйонів фунтів стерлінгів. Тепер пара чекає закінчення карантину, щоб приступити до роботи, інформує Ukr.Media.

Але і під час карантину подружжя не відсиджується у своєму елітному особняку. Вони вирішили стати волонтерами, доставляючи їжу людям в Лос-Анджелесі. Подружжя потрапило в поле зору відеокамери на одному з будинків, до якого вони принесли замовлення. Ці кадри — перші після того, як герцоги перебралися жити в США. Подружжя стали учасниками волонтерської організації Angel Food, яка забезпечує найбільш нужденних громадян продуктами харчування.

Бажання працювати постачальниками їжі Меган і Гаррі виявили самостійно, і особисто доставили харчові продукти за кількома адресами. В мережі відео розлетілося миттєво: на ньому видно, як герцоги доставляють їжу за однією з адрес Західного Голлівуду. При цьому вони дотримуються всіх заходів безпеки: на вулицю пара вийшла у масках, рукавичках, кепках і окулярах.