Принцеса Шарлотта успадкує ще одну сімейну реліквію, схоже, про дочку Меган Маркл всі забули. Чому сімейну реліквію віддадуть дочці Кейт Міддлтон, а не Меган Маркл?

Дочка Кейт Міддлтон очолила список найбагатших дітей за версією Electric Ride on Cars. Так, 6-річна правнучка королеви Єлизавети II сколотила собі статки, які оцінюють майже в 4 мільярди доларів. У цьому вона обійшла всіх, навіть свого старшого брата, який в майбутньому успадкує британський престол. При цьому скринька малятки продовжує поповнюватися цікавими штучками. Нещодавно з’ясувалося, що принцеса Шарлотта успадкує ще й дуже важливу сімейну реліквію. Схоже, про дочку Меган Маркл всі забули, інформує Ukr.Media.

Найбагатша дитина королівської сім’ї

Звідки ж у шестирічної дівчинки такі грошенята? Експерти пояснили цей феномен тим, що вплив юної принцеси на світ моди має велику силу. Що б вона не одягла — цю річ миттєво змітають з полиць магазинів. Це явище навіть отримало власну назву — “ефект Шарлотти”.

Але на досягнутому дівчинка не зупиняється. Як виявилося, вона отримає ще й солідний спадок. Складатися він буде з різних фамільних прикрас, які принцеса буде вигулювати на званих вечорах після досягнення повноліття. Вона також з радістю вчиться манерам і етикету, щоб в майбутньому гідно представляти сім’ю.

За словами інсайдера з палацу, Шарлотта прекрасно обізнана про свій королівський статус і з нетерпінням чекає, коли всі коштовності перейдуть до неї. У неї вже є власна тіара, в якій вона велично ходить по будинку. Правда, прикраса поки тільки іграшкова.

Принцеса Шарлотта успадкує ще одну сімейну реліквію

Згідно з інформацією з палацу, дочка принца Вільяма не тільки зможе вибрати одну з фамільних коштовностей, коли її тато зійде на престол, а й успадкує легендарну тіару Спенсерів. Про це вже щосили ведуться переговори. Раніше ця коштовність належала принцесі Діані, життя якої трагічно забрала аварія 1997 року.

Саме в ній принцеса Уельська йшла до весільного вівтаря в 1981 році, відмовившись від головних прикрас з колекції Віндзорів. Таким чином вона віддала повагу родині, яка її виховала, а також підкреслила своє благородне походження. І сестри, і племінниці Леді Ді дружно погодилися віддати тіару, яка зараз знаходиться в маєтку Спенсерів, першій внучці Леді Ді — Шарлотті.

Багато шанувальників Сассексів збунтували: “принцеса Шарлотта і так вже є однією з найбагатших спадкоємиць Великобританії. Хіба це чесно?” Як відомо, влітку цього року народилася ще одна внучка принцеси Уельської, ще й названа на її честь, — Лілібет Діана. Але, схоже, доля тіари вже вирішена остаточно. На жаль, не на користь дочки Меган Маркл.