1 вересня — це свято початку нового навчального року, свято зустрічі зі своїми друзями, яких не бачили все літо … Для першокурсників ВНЗ і першокласників — це час початку нового життя, як і для їхніх батьків. Ось тому 1 вересня це хвилюючий день, який інколи пам'ятається все життя.

***

Радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами, свято для всіх дітей. Вітаємо з днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік, принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм, інформує .

***

З Днем знань. Бажаємо набратися терпіння, сил, сміливості й наполегливості для нових відкриттів, для нових перемог і досягнень, для нових знань і прагнень. Бажаємо весело і легко вчитися, а також встигати у всіх сферах своєї життєдіяльності. Удачі, гарного настрою, бадьорості та позитиву на весь цей навчальний рік.

***

Сьогодні урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великим знанням. Вітаємо з Днем знань і бажаємо усидливості за партою й уваги на уроках, веселого настрою і дзвінкого сміху на перервах, чудесних ідей і цікавих занять, високих відміток і гідних перемог.

***

З Днем знань, дорогі студенти. Ви — дорослі люди й вже точно знаєте, чого хочете від життя, ви визначилися з майбутньою професією і прагнете до своїх перемог. Бажаємо вам ніколи не опускати своїх рук, завжди вірити в себе і підтримувати один одного. Нехай мрії здійснюються, нехай з цим роком значно додасться знань в ваших головах, нехай не пропаде інтерес до утворення, нехай цей рік буде плідним і незабутнім роком захоплюючого і веселого студентства.

***

Дорогі наші студенти, ми вітаємо вас з Днем знань. Бажаємо старанно працювати, впевнено йти до своїх цілей, вірити в себе і підтримувати один одного на шляху до успіху і тоді у вас неодмінно все вийде, тоді ви зможете підкорити чимало вершин, осягнути суть обраної професії й залишити свій пам'ятний слід в історії свого факультету. Бажаємо вам удачі, закоханості та любові, мрійливості й великих можливостей для виконання своїх мрій.

***