Телеведуча написала зворушливий пост про батьківство.

Популярна телеведуча, блогер Регіна Тодоренко зачарувала прихильників новим фото підрослого сина Михайла, якого вони з чоловіком називають Майклом. В Instagram Регіна додала знімок, на якому 2-річний малюк позує на руках у свого тата музиканта Влада Топалова, інформує Ukr.Media.

Артист приміряє на Майкла свої окуляри й заливисто сміється. Таким яскравим знімком Тодоренко ілюструвала пост про те, як змінюються чоловіки після народження дітей.

“У жінок найчастіше гормональний фон сильно змінюється з моменту зачаття, а у чоловіків як би все залишається колишнім, але ні, дівчатка, якщо на плечі чоловіка лягає повний догляд за дитиною, у нього в колосальних кількостях виробляється гормон окситоцин — гормон любові, турботи і любові!” — написала Регіна.

“Чоловік змінюється на очах і з гордістю виконує свою функцію у вихованні дитини! О, магія! І тут ми розуміємо, що не лише мамка зобов’язана трястися над чадом, часом оберігаючи його навіть від батька, але і тато є необхідним елементом у цій зв’язці, рівнозначним жінці! Не треба применшувати здібностей наших чоловіків і тягнути на себе ковдру, мовляв “я сама тут вдома зашиваюсь, а ти всього лише гроші приносиш”. Необхідно розділяти обов’язки з народження. Обожнюю цю виправдувальну фразу “час папи настає після 3х, а то і пізніше”

Ніфіга подібного! Тато — це тут і зараз, а не після 3х!!! Якщо у вас в родині батько не бере участі у формуванні нової особистості або робить це посередньо, повірте, ви так і продовжите скаржитися на втому, відсутність особистого життя і роботи!”, — додала Тодоренко.

Підписники Тодоренко похвалили публікацію телеведучої і помітили, що син став копією своєї мами.