Новини культури України

Регіна Тодоренко розповіла, як поєднує мамські будні з роботою телезірки

За словами популярної ведучої, за останній місяць вона не мала повноцінного відпочинку.

Можна без перебільшення сказати, що зараз Регіна Тодоренко на піку популярності. У неї є власний проект, вона продовжує активно вести свій блог в Instagram, знімається для рекламних кампаній і модних видань. Крім того, Регіна також щаслива в шлюбі з Владом Топаловим і разом з ним виховує первістка, інформує .

Здавалося б, все ідеально, проте є одне але: за словами самої Тодоренко, вона дуже мало спить і відпочиває. Втома позначилася і на зовнішності ведучої, підтвердження чому – її нове селфі в Instagram, яке схвилювала шанувальників.

"Я давно не спала повноцінно. У лютому у мене було 24 знімальних дні і 4 вихідних, за яких я боліла. І чесно вам скажу, моментами відчувала себе простроченою сосискою, і навіть зараз мені бракує сил, щоб дописати цей пост, але знаєте, я задоволена виконаною роботою!" – написала ведуча.

Тодоренко також розповіла, що не встигала приділяти увагу чоловікові Владу Топалову, але пообіцяла "надолужити".

Постійно вчитися, розвиватися, кожен день йти до своєї мети – девіз життя, якого і притримується відома телеведуча. Доказом цьому є наступні слова зірки.

"Зараз хвилинка хвастощів: в цьому році точно буде 3 шоу з моєю участю на TV і YOUTUBE. У якому амплуа ви хочете мене бачити: інтерв'юер (ведуча); мама-блогер; мандрівниця, – сказала Регіна.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version