Зірка поділилася милими фото з відпустки.

Кілька днів тому 30-річна Регіна Тодоренко повідомила підписникам, що відправляється на відпочинок разом з дворічним сином Мішею. Батько сімейства Влад Топалов компанію дружині і дитині не склав, тому що залишився працювати в Москві, інформує Ukr.Media.

Для передноворічних канікул разом з сином Регіна вибрала екзотичний острів Балі. Там Регіна і Міша зупинилися в люксовому готелі: він розташований на південному краю острова Балі, а з його номерів відкривається шикарний вид на Індійський океан.

Більшу частину дня Тодоренко разом з дитиною проводить на пляжі або біля басейнів. До речі, нещодавно невгамовний малюк змусив Регіну трохи похвилюватися. Міша впав і вдарився обличчям об бортик басейну, через що їм довелося відразу ж відправитися в один з місцевих госпіталів.

“Вже встигли потрапити в Індонезійську лікарню, тк Михайло Владиславович вирішив впасти обличчям на бортик басейну в спробі втекти від мами. Нікого не намагаюся налякати або викликати жалість. Лікар сказав “поспостерігати”, виписав ліки. Все пройде, це ж хлопчаки!”, — розповіла підписникам Регіна.

До речі, на острів Регіна прилетіла не лише відпочити. Тут вона також доглядає красиві локації для свого нового робочого проєкту, подробиці якого поки тримає у таємниці. При цьому Тодоренко уточнила, що маленький син стане його безпосереднім учасником: його погляд на навколишній світ стане найважливішим елементом у новій роботі.

На Балі Регіна Тодоренко також встигає приділяти час улюбленому серфінгу. Наприклад, вона поділилася радістю від того, що змогла зловити хвилю, попри річну перерву в катанні.

“Сьогодні я зловила півхвилі, але вже і цьому рада, бо не каталася більше року! Боюся, що і навик катання на ковзанах дуже швидко зникне з моєї м’язової пам’яті. Цікаво, чи був у вас навик, про втрату якого ви шкодуєте? У мене ось з німецьким так сталося: вчила 2 роки, склала іспит, а потім перестала практикувати і через 2 роки змогла тільки читати, але взагалі не розуміла сенсу”, — поділилася своїми побоюваннями Тодоренко.

  Самі нещасливі імена для дівчинки - жіночі імена з важкою долею!

До слова, зовсім скоро Регіна Тодоренко разом з сином Мішею повернеться в Москву, щоб продовжити зйомки в проєкті “Льодовиковий період” на Першому каналі. В рамках шоу телеведуча виходить на лід з фігуристом Романом Костомаровим. Чоловік Регіни Влад Топалов також брав участь у проєкті: його партнеркою з танців на льоду була кохана Сергія Полуніна Олена Ільїних. Нещодавно пара покинула шоу.