Репер SERYOGA підірвав молодіжну мережу своєю відповіддю на виклик від фаната і станцював переможний TikTok на піку Ухуро — вершині могутнього вулкана Кіліманджаро, інформує Ukr.Media.

Це не перший випадок, коли 44-річний артист, заграючи з аудиторією, реагує на челенджі, але вперше це сталося саме з таким масштабом.

Серьога відправився в далеку Африку і здійснив тижневе сходження на висоту близько 6 тисяч метрів. Його шлях був непростим — починаючи від джунглів з красивими водоспадами і видами на кавові плантації і закінчуючи вершинами справжніх льодовиків, що налічують мільйони років, куди головний герой челенджу піднявся.

На своїй сторінці в соцмережах Серьога опублікував цілий TikTok-фільм про підкорення вершини.

Найважче артисту давалася швидка зміна кліматичних зон. Перепад температур повітря іноді досягав 40 градусів, погода посилала альпіністам і дощ, і сніг. Умови були настільки важкими, що одного учасника групи і зовсім евакуювали після втрати свідомості від гіпоксії. Як зазначив сам Серьога, подорож стала для нього чимось набагато більшим, ніж просто екстремальний челендж.

“Спочатку це був дійсно веселий турпохід з жартами і примовками, а тоді це перетворилося на справжнє випробування. Найбільше мене вразило усвідомлення того, наскільки ми інші люди, коли ми відкладаємо в сторону мобільні телефони і всі інші гаджети. Тиждень я провів зовсім без соцмереж та Інтернету, ще більше дивуючись тому, що сучасні люди втрачають завдяки технологічному прогресу. Світ навколо прекрасний, а ми його просто не помічаємо, втупившись у свої айфони. Я побачив світ таким, яким він повинен бути, яким він був раніше, яким його знали наші батьки, діди і прадіди. Під час подорожі я занурився в самі глибини своїх відчуттів і, можливо, про це будуть коли-небудь вірші”, — написав артист.