8 різдвяних традицій королівської сім’ї.

У всіх нас є унікальні традиції, британська королівська сім’я — не виняток, інформує Ukr.Media.

Кожен рік вони слідують одним і тим же традицій — збираються на спільні обіди, підписують листівки і навіть грають у футбол.

Святковий обід

Кожен рік королева влаштовує святковий обід, в якому бере участь близько 50 осіб!

В тому числі, герцог і герцогиня Кембриджські, принц Джордж і принцеса Шарлотта, принц Чарльз і герцогиня Камілла, принцеса Євгенія і принцеса Беатріс, а також Зара і Майк Тіндалл. Ще до того, як стати членами королівської сім’ї, Кейт і Меган також були присутні на подібній вечері.

Традиційні королівські листівки

Різдво не буде Різдвом без традиційних королівських листівок. Королева Єлизавета II та принц Філіп щороку відправляють своїм підданим понад 800 святкових листівок з підписами.

Для цього всі члени родини — Принц Чарльз і Камілла Паркер Боулз, Кейт Міддлтон і принц Вільям, Гаррі та Меган Маркл — роблять фотографії. Цікаво, що королева починає підписувати листівки ще влітку, під час канікул.

Місце зустрічі

На Різдво члени королівської родини збираються в Сандрінгемському палаці. Він був придбаний ще в 1862 році і з 1980 став «місцем зустрічі» на період зимових свят. Меган Маркл і Гаррі на весілля отримали від королеви в подарунок Йорк-котедж на території маєтку.

Вагон для королеви

Щоб дістатися до Сандрінгемського палацу, королева наймає для себе цілий вагон у поїзді.

В маєток вона відправляється за тиждень до Різдва, щоб встигнути підготуватися до проведення щорічного сімейного свята. Як бачимо, Єлизавета II відповідально підходить до таких справ!

Хто за ким?

Існує певний порядок, в якому інші королівські особи повинні прибути в Сандрінгем. По всій видимості, це залежить від статусу в сім’ї. Чим раніше людина прибуває, тим менш вона важлива. Наймолодші члени з’являються першими, а старші члени, такі як принц Чарльз, Вілл, Кейт, Гаррі та Меган будуть серед останніх.

Різдвяний футбол

В останні роки на Різдво в Сандрінгемі принц Гаррі і принц Вільям грають у футбол разом з працівниками маєтку. Обидва принци носять футболки своїх улюблених команд, Вільям вболіває за Aston Villa, а Гаррі за Arsenal.

Покупки в універмазі

Відомо, що королева ходить по магазинах на Різдво в лондонському «Харродс». Знаменитий універмаг відкритий в неробочий час тільки для її Величності, щоб вона могла мирно робити всі потрібні покупки.

Подарунки

Королівська сім’я слідує німецькій традиції обмінюватися подарунками напередодні Різдва. Але цікаво, що замість дорогих сюрпризів заведено дарувати смішні, а часом навіть безглузді. І дійсно, адже головна увага та креатив, а не цінник. Гаррі одного разу отримав від Кейт ляльку у вигляді оголеної дівчини, яка зростає від зіткнення з водою, а принцу Чарльзу у свій час дісталося від принцеси Анни біле шкіряне сидіння для унітаза, з яким він навіть подорожував.