Ромео Бекхем і його дівчина Міа Реган вперше разом вийшли у світ. Пара відвідала Вімблдонський тенісний турнір.

Схоже, на підході ще одне весілля. Ромео Бекхем вже довгий час зустрічається з Мією Реган і демонструє всьому світу серйозність своїх намірів. Так, днями він вперше вийшов у світ разом зі своєю коханою, інформує Ukr.Media.

Останнім часом галас навколо сімейства Бекхемів вщух, проте 18-річний Ромео вирішив виправити цю ситуацію і підігріти інтерес до своєї персони. Молодий чоловік і його кохана Мія Реган вперше вийшли разом у світ як пара. Це дуже серйозний крок.

Юні закохані з’явилися разом на Вімблдонському турнірі в Лондоні. Для свого першого публічного виходу молоді люди вибрали досить яскраві і стильні образи. Ромео красувався в світлих джинсах, вільній темно-зеленій сорочці і вінтажному піджаку, а ось Мія позувала в неонових брюках і рожевій напівпрозорій блузі.

Відзначимо, що Ромео Бекхем і Мія Реган зустрічаються з 2019 року. Афішувати своє особисте життя в соціальних мережах молоді люди почали відносно недавно, проте раніше ніколи не з’являлися разом на світських заходах. Відомо, що обраниця Ромео веде свій блог в Інстаграмі і працює моделлю.