Актуальні новини

Російський Elle без дозволу використав український бренд у номері про «дружбу народов»

Жовтневе число журналу Elle у Росії вийшло відразу із 25 обкладинками. Його присвятили так званій «дружбі народів». При цьому в журналі опублікували фото моделей, одягнених в одяг українського бренду Bevza. Як з’ясувалось, дозволу на використання одягу журнал не отримував.

«У цьому номері ми відзняли історії у 25 різних точках Росії і колишнього СРСР. Ми зняли їх в різних точках Росії та колишнього СРСР», – йдеться у дописі на Instagram часопису.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1527466 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1527466{ margin: 0!important; } }

Скріншот із сторінки журналу Elle в Instagram із повідомленням про вихід журналу із 25 обкладинками

У редакції наголошують, що до зйомок залучали місцевих моделей, стилістів, фотографів.

«У цьому номері ми розповіли про 25 різних культурах і народності (іноді навіть на місцевих мовах). На обкладинках дівчата з України, з Грузії, Башкирії, Вірменії, Азербайджану, Литви, Якутії, Узбекистану, Казахстану, Дагестану, Білорусі, Абхазії і ще багатьох-багатьох інших місць», – заявляють в Elle.

На зйомці фотографа Назара Чернія використані речі українського бренду Bevza.

Речі українського бренду Bevza використали на зйомках журналу Elle. Фото однієї зі сторінок журналу Elle

ZAXID.NET звернувся до прес-служби бренду. З’ясувалось, що у номері про «дружбу народів» речі колекції Bevza використали без дозволу.

«Публікація наших речей в російському Elle під назвою «Дружба народів» стала для нас неприємним сюрпризом і згоду на це ми не давали. Наші речі надавалися українському стилісту і фотографу для зйомок в Умані», – йдеться у відповіді.

Представники Bevza уже звернулися до редакції російського видання з вимогою «вилучити бренд з цієї провокативної публікації».

  Український гурт KAZKA після довгої перерви випустив новий трек

Негативну реакцію викликала ідея журналу і в соцмережах. Публікації супроводжують десятки коментарів, які наголошують на тому, що говорити про дружбу в умовах війні щонайменше не доречно.

Нагадаємо, Elle – міжнародний журнал, який містить інформацію про моду, красу, здоров’я та розваги. Випускається в 29 версіях більш ніж в 60-ти країнах світу. Частина контенту є спільною для усіх видань, частина робиться для кожної країни місцевими редакціями.

Залишити відповідь