2020-й рік став знаковим для співачки.

Співачка Аліна Гросу зізналася, в якій компанії відзначить Новий рік і які подарунки вже приготувала рідним, інформує Ukr.Media.

Зірка взяла участь у зйомках грандіозного святкового шоу “Новорічна ніч” на одному з телевізійних каналів. В ефірі співачка виконає свій хіт “Голий король”. За лаштунками знімальної локації Гросу зізналася, що 2020-й рік, що минає, став для неї знаковим.

“Пісня “Голий король” присвячена моєму розлученню. Напевно, цей рік був для мене важливий цією подією, і я вдячна, що моє розбите серце тільки позитивно відбилося на моїй творчості”, — розповіла Аліна.

Артистка каже, що на 2021 рік має лише одну мрію — щоб усі її рідні та близькі були здорові і поруч з нею. Тому що в екстрених ситуаціях, коли хтось хворіє, кардинально змінюються пріоритети, і всі матеріальні бажання відходять на другий план.

“Я планую зустріти Новий рік у Буковелі з улюбленими людьми, з сім’єю. А ще я буду працювати. Вже купила багато іграшок, у нас дуже багато дітей у родині. Мій молодший рідний брат любить все, що пов’язано з сільським господарством, різні комбайни. Йому 3 рочки, але він знає всі назви. Тому я придбала великий набір, щоб він міг усім цим грати. У старшого брата — двоє малюків, у двоюрідних братів також діти. Загалом купила дуже багато іграшок, щоб у дітей піднявся настрій”, — зазначила співачка.