Співачка залишилася всім задоволена.

14 вересня екс-учасниця культової групи «ВІА Гра» Санта Дімопулос вдруге стала мамою. Співачка подарувала своєму чоловікові, бізнесменові Ігорю Кучеренку, довгоочікувану дочку. Радісна подія сталася в одній з приватних клінік Монако, інформує .

На численні прохання шанувальників знаменитість вирішила поділитися своїми враженнями про пологи закордоном.

«У Ніцці (клініка Ленваль) і Монако народжували багато моїх подруг і абсолютна більшість задоволені своїм вибором. Я зробила серйозний research. Опитувала всіх знайомих, читала французькі форуми, відвідала близько 6 лікарів. І все-таки, чому саме це місце? По-перше, лікарі. Мені потрібен був супер професіонал. Коли я зустрілася з головним лікарем госпіталю, то зрозуміла що народжувати буду у нього. Дуже спокійний, впевнений і досвідчений. По-друге, погода, море, повітря, їжа, атмосфера. Я дуже хотіла відірватися від повсякденних справ і рутини, щоб повністю присвятити себе дитині і отримати задоволення від цього періоду», − написала на своїй офіційній сторінці в Instagram 32-річна артистка.

Також виконавиця надала детальний прайс на послуги клініки.

«Ціни: лікар — 4000 €, анестезіолог — 2000 €. Можна і дешевше, просто я заздалегідь закріпила за собою саме цього фахівця. Лікарня — 2700 € (одиночна палата). УЗД близько 200 €, аналізи по 100€», − додала Санта.

Шанувальники подякували виконавиці за одкровення і закликали її розповідати про своє життя в такому ключі як можна частіше.

Свій пост співачка супроводила серією власних фотографій.

Додамо, для артистки ця дитина став другою. У співачки підростає 10-річний син Даніель від українського шоумена Андрія Джеджули.