Сергій Бабкін показав сильну схожість з південнокорейським актором з серіалу "Гра в кальмара". Вражаюча схожість.

Артист продемонстрував сильну схожість з південнокорейським актором, інформує Ukr.Media.

Відомий український музикант і учасник групи «5nizza» Сергій Бабкін показав свого двійника з Південної Кореї. На своїй сторінці в Instagram артист опублікував кадри, які доводять, що його двійник — південнокорейський актор і зірка гучного серіалу «Гра в кальмара» Лі Джон Дже дійсно сильно схожий на нього.

Бабкін опублікував два кадри із зіркою Південної Кореї і повідомив, що йому багато шанувальників писали про схожість з ним, і співак вирішив продемонструвати свої фото і фото іншого актора для порівняння.

«У коментарях написали, що я схожий на актора з гучного серіалу «Гра в кальмара». А ви як вважаєте? Схожий? І як вам серіал? Хто дивився? P. S. виконавця головою ролі звуть Лі Джон Дже, до речі», — підписав публікацію Сергій.

Відзначимо, що за кілька годин фото набрали десятки тисяч лайків і сотні коментарів, в яких шанувальники висловилися з приводу двійника українського виконавця:

“А я ось весь серіал не могла зрозуміти кого ж цей актор мені нагадує,” “Так, я відразу ж про вас подумала, коли почала серіал дивитися”, “серіал не дивився, тому не зрозумію, а де ти? Праворуч?”, “Копія”, ” Дуже!! Дивилася серіал і кожну серію твердила чоловікові: Дивись, це ж Сергій, один в один! Спочатку він не помічав вашої схожості, а тоді і сам став так говорити. У вас з головним героєм дуже схожі погляди і посмішка, а ще й ХОДА!”, “Схожий! А може це Ви?”, “Схожий! Особливо в останній серії, де у нього відбулася зміна образу з рожевим волоссям! Я як побачила відразу сказала Сергій Бабкін вийшов вилитий!”, “Реально схожий»,” у вас є таємний брат-близнюк”.

  30 січня — день Антона: історія, традиції та прикмети свята

Навіть зіркові колеги залишили свої коментарі під постом артиста: «клас», — написала Леся Нікітюк; “є щось схоже”, — зазначила Наталка Карпа.

Сергій Бабкін показав сильну схожість з південнокорейським актором з серіалу "Гра в кальмара". Вражаюча схожість.