Актуальні новини

Сергій Притула покинув шоу «Де логіка?» через російських власників його формату

Український шоумен, волонтер і член партії «Голос» Сергій Притула оголосив, що йде з телепрограми «Де логіка?», оскільки кінцевими бенефіціарами формату цього шоу є громадяни Росії.

«Сьогодні в ефірі “Нового каналу” буде показано перший із 15 випусків програми “Де логіка?”, яку “Новий” знімав у листопаді минулого року. 15 випусків – це перший сезон цього шоу на “Новому”. Перший і останній за моєї участі в ньому як ведучого. Як і обіцяв, у разі, якщо інформація про кінцевих бенефіціарів формату з російськими паспортами підтвердиться, ноги моєї у цьому шоу більше не буде. Так от, не буде», – заявив Притула у вівторок, 9 березня.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1515524 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1515524{
margin: 0!important;
}
}

Скандал довкола участі Притули у шоу «Де логіка» почався у січні після того, як користувачі соціальних мереж звернули увагу, що передача з аналогічною назвою і схожим форматом із 2015 року виходить в ефірі російського телеканалу ТНТ, а шоу випускає Comedy Club Production.

Тоді Притула, щоб розібратися в ситуації, заявив, що звернувся до керівництва «Нового каналу» з вимогою зазначити кінцевого бенефіціара ліцензійного продукту. При цьому Притула заявив, що в разі, якщо за цим продуктом «реально стирчать російські вушка», то він відмовиться від участі у подальших сезонах цього шоу.

  Які культурні події доступні у Львові у вихідні 1-4 травня

Залишити відповідь