Співачка розповіла, що буде робити з хейтерами.

Популярна виконавиця Слава Камінська на своїй сторінці в Instagram опублікувала провокаційне фото. На знімку співачка направила пістолет в камеру. Попри те, що в руках у знаменитості зброя, вона виглядає дуже щасливо, широко посміхаючись. Для фотосесії Слава одягла білу сорочку, піджак і штани. Образ зірка доповнила легкою хвилею на волоссі, а макіяж зробила з акцентом на червоних губах, інформує Ukr.Media.

Таке фото Камінська присвятила тим, хто ображає її в коментарях. Слава впевнена, що у таких людей немає друзів і вони глибоко самотні. Також співачка додала, що образити і зачепити її неможливо, проте терпіти необґрунтовану критику вона теж не буде:

“Я адекватно реагую на критику, але в 90% випадків в коментарях — тупі необґрунтовані образи. Тому, якщо хочете бути посланими по вірному маршруту або, куди ефективніше, в блок, не стримуйтеся”.

Думка шанувальників розділилася: деякі фанати Камінської не повірили зірці, що їй все одно на критику, а інші — підтримали артистку:

“Цим постом ув. Слава, ви показали, що Вам не все одно! Такий багатослівний пост про хейтерів говорить про зворотне, вони зробили тебе Баба Слава”.

“Все правильно сказала!”.

“Фотка взагалі вогонь у вогні”.