Знаменитість показала, як правильно потрібно мити руки.

Популярна українська співачка Ірина Федишин опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм відеоролик, на якому разом зі своїми синами Юрієм і Олегом показує, як правильно мити руки. Під час карантину МОЗ настійно рекомендує як можна частіше мити руки з милом не менше 20 секунд і дуже ретельно. Співачка і її діти показали, як вони виконують інструкції, інформує Ukr.Media.

На відео Юра, Олег та їх зіркова матуся, перебувають у ванній кімнаті, і демонструють як потрібно правильно мити руки. Малюки коментують, що після вулиці потрібно обов’язково відразу ретельно помити руки, а Ірина допомагає малюкам зробити це правильно. «Ось так миємо руки і серйозно ставимося до карантину», — написала Федишин в публікації.

«Так ви розумники, щоб всі мами були б такі відповідальні», «Ми ще й віршик розповідаємо медичний))))», «Козаки, щоб ви були здорові, разом із мамою, і татом», «Молодці», «Ой, які ви всі чистенькі!», «Правильно!) Мити руки потрібно не менше 30 секунд», — написали підписники під публікацією. Потрібно нагадати, що двох дітей Ірина народила від свого чоловіка, продюсера Віталія Човника.