Також співачка презентувала новий кліп, де поділилася деталями з церемонії.

“Цінувати тих, хто поруч”, — головне посилання нового треку MamaRika “Maemo”, який вийшов разом з кліпом-визнанням: співачка нарешті вийшла заміж за Сергія Середу, інформує Ukr.Media.

Весілля відбулося в режимі повної секретності, тому що пара прийняла рішення, що ця подія тільки для них двох.

“Ми вирішили сховатися від усіх й утекти на острів. Це було принципово важливо для того, щоб нас ніщо не відволікало і ми належали тільки один одному”, — пояснює MamaRika.

Церемонія пройшла на пустельному пляжі острова Пангало (Таїланд). З присутніх був тільки місцевий тайський житель, який провів обряд обміну клятвами.

“Все пройшло дуже романтично і дуже інтимно, я проридала всю церемонію, — зізнається співачка. — Після цього ми дуже зблизилися і наші відносини стали ще більш трепетними і піднесеними. Прийшло усвідомлення, що потрібно берегти цей дар, який нам подарував Бог”.

На нареченій була біла мереживна сукня в стилі бохо від італійського бренду Tina Valerdi, а на нареченому — легкий лляний костюм. Обидва провели церемонію і обмінялися клятвами вічної любові, стоячи босоніж на білосніжному піску на березі Сіамської затоки.

Зйомки кліпу пройшли у форматі абсолютної спонтанності: за щасливим збігом обставин молодята дізналися, що водночас в Таїланді будуть відпочивати їхні друзі, які і виступили режисерами, операторами та стилістами — Максим Дорошенко і Яна Лєскова.

“Нашою маленькою, але дуже продуктивною командою, ми в довільній формі шукали локації і зйомки проходили без відриву від медового місяця. Вся магія кліпу була в тому, що, по суті, хлопці просто підглядали за нами, тому все виглядає максимально органічно. Ми не намагалися бути кимось і грати ролі, тому відео вийшло таким романтичним і особистим. А пісня “Maemo” з’явилася задовго до весілля і вона стала провісником нашої церемонії і ми зрозуміли, що все не випадково”, — розповідає співачка.

Головний меседж пісні, за словами самої MamaRikи: “Ми повинні цінувати те, що у нас є в цей момент, і берегти це. А головне — людей поруч”.