Герцогиня Кембриджська відчуває себе виснаженою.

Відносини герцогині Кембриджської і герцогині Сассекської вже неодноразово були в центрі уваги ЗМІ. Не один рік репортери обговорюють якусь тиху неприязнь Кейт Міддлтон до Меган Маркл. А після того, як Меган і Гарі вирішили скласти з себе королівські обов’язки, на Кембриджів лягло вдвічі більше королівських справ. Тепер Кейт Міддлтон відчуває себе виснаженою, інформує Ukr.Media.

Неприязнь Мег і Кейт одна до одної стала помітною ще пару років тому, коли Маркл тільки збиралася вийти заміж за принца. Герцогиня Кембриджська завжди слідувала королівському протоколу, і в суперечці «чи будуть подружки нареченої надягати колготки» вона висловилася однозначно. А ось Меган помітила, що з-за спеки можна порушити правила, і зробила так, як їй того хотілося. Зараз же, після переїзду Маркл і принца Гаррі в Сполучені Штати Америки, герцогам Кембриджським доводиться ще складніше.

«Кейт злиться з-за величезного навантаження. Звичайно, вона намагається посміхатися і вдягатися відповідним чином, але вона цього не бажає. Вона відчуває себе виснаженою і спійманою в пастку», — повідомив інсайдер виданню. Інсайдери також повідомили, що ідея переїхати в Америку була висунута саме Меган, і, на її думку, їй і Гаррі там буде краще.