Подейкують, Шейк поставила Куперу ультиматум.

Одна з найяскравіших пар Голлівуду — актор Бредлі Купер і модель Ірина Шейк — розлучилися з-за 78-річної матері Купера, яка проживала разом з ними в особняку Лос-Анджелеса, інформує .

Про це 10 липня заговорили західні ЗМІ. Зокрема, як пише The Sun, так довго як маму інших жінок голлівудському холостяку утримати поруч ще не вдавалося.

Розставання Купера і Шейк не на жарт схвилювало шанувальників пари, яка на публіці жодного разу не дала приводу сумніватися в міцності своїх відносин. Природно, відразу після виходу мюзиклу "Зірка народилася", у якому Купер і співачка Леді Гага дуже правдоподібно зіграли закоханих відразу ж приписали таємний роман. Однак ці розмови так і залишилися здогадками.

Зараз же таблоїди заговорили, що протягом чотирьох років стосунків пара жила разом з матір'ю Купера. З часом це стало викликати напругу. Ускладнювала ситуацію і відкритість жінки до спілкування з пресою. Нібито в один з днів Шейк поставила Куперу ультиматум — або вона або мати. Актор зробив вибір на користь другої. Так Ірина і переїхала із донькою Леєю в Нью-Йорк.

Ірина Шейк і Бредлі Купер почали зустрічатися у квітні 2015 року. Навесні 2017-го у пари народилася дочка Лея. Офіційно чоловіком та дружиною актор і модель так і не стали.