Антонелла 6 років працює в будинку герцогів Кембриджських.

Кар’єрний шлях Антонелли у Лондоні почався близько 20 років тому. Спочатку жінка влаштувалася економкою в Букінгемський палац, де допомагала у господарстві самій королеві. Єлизавета II була дуже задоволена її професійними якостями, тому підвищила до статусу старшої домробітниці. У 2013-му Фрезолоне отримала нове призначення і перейшла в особняк Кейт Міддлтон і принца Вільяма, інформує Ukr.Media.

Як виявилося, домробітниця герцогів Кембриджських не отримує шалені гроші. Її річний дохід становить 23 тисячі фунтів стерлінгів. При цьому юристи і лікарі в Лондоні отримують близько 50 тисяч фунтів, а офісні службовці близько 25 тисяч. Обслуговуючий персонал в Лондоні отримує близько 20 тисяч фунтів.

В обов’язки Антонелли входить ведення сімейного бюджету герцогів Кембриджських, а також контроль за прибиранням будинку. Іноді вона готує для Кейт і Вільяма: її коронною стравою вважається паста.

За інформацією інсайдерів, подружжя дуже задоволене роботою Антонелли, тому і вирішили вручити їй Королівський Вікторіанський орден. Ця нагорода була заснована у 1983 році, щоб заохочувати тих, хто відданий династії, що править. За період служби Фрезолоне жодного разу не давала коментарів пресі. Саме за вміння зберігати таємниці її так цінують високопоставлені роботодавці.

Відомо, що домробітниця дуже прив’язана до дітей Кейт і Вільяма. Малюки ростуть буквально у неї на очах, тому вона так сильно їх любить.

Нагадаємо, що на подружню пару працює ціла команда службовців. У герцогів є особисті охоронці, водії і кухарі. Під час недавньої поїздки до Пакистану подружжя і зовсім супроводжувала армія охоронців. При цьому ніхто зі співробітників не отримує величезних грошей, їх заробітна плата дорівнює середній у країні.