Світлана Лобода вперше розповіла про свою нерухомість і де вона живе. У міру накопичення заощаджень зірка придбала не одне житло.

Знаменита співачка Світлана Лобода ніколи і нікому не розкривала розміри своїх гонорарів. Однак в останньому інтерв’ю, говорячи про нерухомість і власність, тонко натякнула на те, що купається в розкоші. Артистці всього 39 років, а її квартири і будинки розкидані по всьому світу, інформує Ukr.Media.

Як з’ясувала ведуча YouTube-шоу «іспит», Лобода постійно живе за кордоном. Разом з нею знаходиться і молодша дочка Тільда, а ось старша Євангеліна донедавна проживала у бабусі, оскільки поруч знаходиться її школа. У якийсь момент артистка зрозуміла, що існувати без рідного малятка не може і домовилася про “удаленку”.

“Я живу в Європі. У мене будиночок з недавніх пір. Країну не скажу. Євочка теж буде жити зі мною”, — зауважила Світлана.

Відомо, що народилася Світлана в Києві. З початку музичної кар’єри вона рідко з’являлася на батьківщині, але відмовлятися від покупки нерухомості там не стала — нехай буде, про всяк випадок. У міру накопичення заощаджень зірка придбала ще не одне житло.

“У мене будинки в різних країнах. Це і Росія, і Європа. І ще Дубай! Там теж є квартира”, — хвалилася Лобода.

Втім, якщо про квартири і будинки зірка ще готова говорити, то особисте життя — вічне табу.