Сюрприз зворушив кохану до глибини душі.

Український телеведучий нещодавно одружився вдруге. Обраницею Володимира стала юристка Христина Гірник. Пара зіграла пишне весілля, на яке запросила лише вузьке коло родичів і близьких друзів. Молодята ділилися знімками найважливішої для них події цього року, а нещодавно Остапчук показав, що подарував своїй новоспеченій дружині на весілля, інформує Ukr.Media.

У своєму Instagram Володимир опублікував відео, яке лягло на його пісню для коханої. Саме такий пісенний подарунок телеведучий підніс для своєї дружини, озвучивши його прямо під час весілля. Ніжні слова і красиві картинки нікого не залишили байдужими, а саму Христину вразили до глибини душі. Остапчук назвав свою роботу “у стилі фільмів Тарантіно”.

“Я написав пісню-подарунок Христині на наше весілля. І не планував її афішувати. Але Христина виставила в сторіз шматочок і її просто закидали розпитуваннями. Так що ловіть пісню з відео”, — написав Володимир у публікації, а його шанувальники засипали відео компліментами.

Треба нагадати, що молоді люди познайомилися у 2019 році, під час поїздки в Італію. Там Остапчук вів весілля, а Христина була на святі подружкою нареченої.