Актуальні новини

Театральний фестиваль-премія ГРА розпочав прийом заявок

GRA почалась: Національна спілка театральних діячів України оголошує прийом заявок на участь у Четвертому Всеукраїнському театральному Фестивалі-Премії «ГРА».
Great Real Art – об’єднати всі театри країни і презентувати їх найкращі здобутки Україні та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвиток українського театрального конкурентного середовища.
Фестиваль-Премія «ГРА» проводиться на конкурсній основі за підсумками минулого календарного року (цього року розглядатимуться прем’єри, які вийшли у період з 1 січня по 31 грудня 2020 р.). В ньому може взяти участь будь-який професійний театральний колектив будь-якої форми власності. Відбір учасників здійснюється у декілька етапів:
– І етап – подання заявок від театрів – до 15 березня.
– ІI етап – на основі поданих від театрів заявок експертною радою формується лонглист учасників – до 27 березня.
– ІІI етап – після перегляду експертною радою наживо вистав з лонглисту формується шортлист з 12 вистав – перша половина липня.
– ІV етап – показ вистав у Києві та визначення переможців міжнародним журі – друга половина листопада.
Лауреати фестивалю-премії визначатимуться у шести загальних номінаціях.
Найкращих ГРАвців у ГРІ за «театральний «Оскар» нагородять Дипломом лауреата та грошовою винагородою на реалізацію нового проєкту.
Ретельно відслідковувати етапи розвитку українського театру традиційно довірено Експертній Раді, склад якої зазнав цьогоріч деяких змін.
Невтомна десятка експертів, у якої попереду тисячі кілометрів Україною та десятки годин вистав уже готується вирушати на пошуки кращих з найкращих.
Юлія Бентя (м. Київ), Ганна Веселовська (м. Київ), Анастасія Гайшенець (м. Київ), Роман Лаврентій (м. Львів), Олена Либо (м. Харків), Людмила Олтаржевська (м. Київ),
Віктор Рубан (м. Київ), Юлія Сущенко (м. Одеса), Юлій Швець (м. Київ) – на чолі з новообраною головою Експертної Ради – Ольгою Стельмашевською (м. Київ).

  На ті ж самі граблі: Хайден Панеттьєрі знову пробачила колишньому бойфрендові, який бив її

Залишити відповідь