Співачка вважає роботу на городі цілющою.

Українська співачка досить багато часу проводить в рідному домі, допомагаючи мамі і татові по господарству. Ось і цього разу Ірина поділилася знімками та відео, які були зняті під час городніх робіт. Виконавиця повністю занурилася в збір картоплі, підключивши до сімейного заняття своїх дітей. Федишин показала, як і в чому збирає картоплю, а ще назвала роботу на городі цілющою, інформує Ukr.Media.

Ірина опублікувала фото, на якому позує разом зі своїм сином на городі. Для збору картоплі співачка вибрала досить гламурний образ: чорну футболку від ARMANI співачка скомбінувала з рожевими спортивними штанами, а також з білими кросівками. У публікації Федишин зазначила, що збір картоплі для неї є справжнім ритуалом. Він допомагає знаменитості відпочити морально, а ще буквально виліковує від будь-якої хвороби.

«Картопля, як панацея. Яка лікує артрити, варикоз, гарячку, тиски і гіпертонічні кризи. Старші або молоді, здорові або хворі, всі встають з ліжка і шкандибають з відром на город, щоб позбирати. Бо не пасує лежати, хворіти або навіть вмирати, коли всі на городі», — написала Ірина в публікації.