Зірка зізналася, що для цього важливі три пункти.

Нещодавно українська акторка, телеведуча Лілія Ребрик та її чоловік Андрій Дикий відсвяткували восьму річницю шлюбу і повернулися з романтичної подорожі на Мальдівські острови, інформує Ukr.Media.

Лілія поділилася, як їм вдалося побудувати міцні стосунки, які розпочалися з дружби, і зберегти палкі почуття. Вона переконана: для закоханої пари важливі три пункти — повага, дружба і пристрасть.

“У мене була квартира в кредиті і як раз в той період, коли ми танцювали разом, я його виплатила. Я була така щаслива і рада, і чомусь розповісти про це мені хотілося Дикому. Андрій за мене так щиро радів, наче він його сплатив”, — розповіла ведуча “Ранку з Україною”.

За плечима пари — вісім років шлюбу і двоє талановитих дітей. Лілія зізнається: поруч з таким вимогливим і турботливим чоловіком відчуває себе богинею.

“Андрій настільки любить пишатися тим, яка в нього дружина! Він з тих чоловіків, які не приховують, а навпаки кажуть — це моя! Минулого року у нас з’явилася нова традиція — два рази на рік їздимо відпочивати тільки вдвох. Так, у мене щільний графік, тому чоловік знає, що зі мною краще не відкладати на завтра: є кілька вільних днів — летимо, усамітнюємося. Ми легкі на підйом!” — зазначила телезірка.